BezpieczeństwoTwoje bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby nasz serwis był zabezpieczony według najwyższych standardów. Regularnie dbamy o ich jakość i aktualność.


Zabezpieczenie konta

Bezpieczeństwo konta

Twoje konto zabezpieczone jest unikalną nazwą użytkownika i hasłem. Zmiana hasła wymaga dostępu do Twojego adresu e-mail. Dodatkowym zabezpieczeniem jest konieczność weryfikacji zmian za pomocą kodów SMS, w przypadku gdy na Twoim saldzie w kantorze znajdują się środki. Twoje połączenie ze stroną serwisu odbywa się za pomocą szyfrowanego protokołu, co potwierdza certyfikat SSL.


Transakcja bankowa

Zabezpieczenie transakcji

Wszystkie operacje dokonywane za pośrednictwem DFKantor.com, odbywają się z wykorzystaniem rachunków bankowych i korzystają z takich samych zabezpieczeń, jak każda transakacja zlecona w Twoim banku. Twoje saldo może zostać zasilone, tylko i wyłącznie, jeśli przelejesz do niego środki - DFKantor.com nigdy nie pobierze ich samodzielnie - to dodatkowe zabezpieczenie.


Ochrona danych

Dane osobowe

Twoje dane osobowe są wykorzystane wyłącznie w celach realizacji zleconych przez Ciebie transakcji i jeśli wyrazisz na to zgodę, w celu przesyłania istotnych informacji o zmianach w DFKantor.com. W każdej chwili możesz sprawdzić lub edytować podane przez Ciebie dane osobowe, logując się do Panelu Klienta. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych przez DFKantor.com pełni GENERALNY INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH (GIODO).


Zaufanie

Zaufany partner

Serwis DFKantor.com stosuje w swoich działaniach przepisy ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy (AML - Anti Money Laundering), co nadzoruje GENERALNY INSPEKTOR INFORMACJI FINANSOWEJ (GIIF). Zaufanie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego poddajemy się szczegółowym audytom, co potwierdzają certyfikaty FIRMA WIARYGODNA FINANSOWO i RZETELNA FIRMA. Naszą najlepszą rekomendacją są jednak opinie setek zadowolonych Klientów.