NarzędziaNasz internetowy kantor to platforma wyposażona w szereg narzędzi ułatwiających i wspomagających wymianę walut. Dzięki ich funkcjonalności będziesz mógł w prosty sposób zaplanować i zarządzać swoimi środkami.


portfel walutowy

Twoje Salda

Twoje centrum dowodzenia. To tutaj znajdziesz aktualne stany walut, dokonasz wpłaty, wymiany bądź wypłaty środków. Znajdziesz tu również informację o Twoim rabacie, aktualne kursy i poręczne narzędzie, dzięki któremu obliczysz dowolną wymianę, przed dokonaniem transakcji. Panel Klienta pozwoli Ci dowolnie definiować nadawców i odbiorców oraz przypisywać im odpowiednie numery kont.


Zarejestruj się bezpłatnie


kalkulator walutowy

Kursy walut i Kalkulator walutowy

To proste aplikacje pozwalające w każdym momencie sprawdzić aktualny kurs, czy obliczyć kwotę transakcji przed jej zawarciem. Tabela kursów pokazuje Tobie aktualne notowania jedenastu walut. Kalkulator pozwala obliczyć zarówno kwotę potrzebną na zakup waluty po aktualnym kursie, jak i kwotę, którą otrzymasz po sprzedaży waluty.

Zobacz ile zaoszczędzisz

ustawienia

Zlecenia automatyczne

To bardzo pożyteczne rozwiązanie pozwalające na wprowadzenie automatycznych wymian, które możesz zaplanować, korzystając z dostępnych opcji, takich jak: wymiana jednorazowa w konkretnym dniu, cyklicznie powtarzająca się wymiana, wymiana po osiągnięciu zdefiniowanego przez Ciebie kursu.

Zleć automatyczną wymianę


call center

Aktywne wsparcie Klienta

W sekcji informacyjnej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Masz pod ręką kompletną tabelę banków, numerów kont, czasu księgowań we wszystkich bankach kantoru. W każdej chwili możesz również skontaktować się, z naszym biurem obsługi — chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Dowiedz się więcej